Ucuz VPN Satın Alın, İnternette Güvenli Sörf Yapın!

Öne çıkarılmış

VPN; İnternette gerçekleştirdiğiniz her harekette dijital izler bırakmadan, mahremiyetinizi koruyarak kısıtlama olmaksızın tüm internet sitelerine özgürce erişim sağlamanızı sağlayan bir alt yapıdır. Bu hizmeti alabileceğiniz güvenli VPN sağlayıcılara ihtiyacınız vardır. VPNnedir.org olarak Privax LTD’nin markası olan hidemyass‘ı tavsiye ediyoruz. Ücretsiz deneyip, 6.55$’dan başlayan fiyatlarla PRO VPN satın alabilirsiniz.

Şimdi ücretsiz denemek için tıklayın.

İnternette iz bırakmadan sörf yapmak, kişisel mahremiyeti korumak ve bilgiye kısıtlama olmaksızın sınırsız erişim sağlamak için tercih edilen VPN’ler son yıllarda internet sitelerinin çeşitli sebepler ile erişime kapatılması ile gündeme gelmişti. www.hidemyass.com ‘da internet kullanıcılarına yasaksız, hızlı ve üst düzey güvenlikli bir bağlantı ile internete erişim imkanı sağlayan dört farklı VPN hesabı ile hizmet vermektedir. Bunlar; – Ücretsiz Web VPN, 1 aylık VPN Hesabı ( abonelik ücreti 11.52$ ), 6 aylık VPN Hesabı ( abonelik ücreti % 27 indirimli olarak 49.99$) ve 1 Yıllık VPN Hesabı ( abonelik ücreti % 43 indirimli olarak 78.66$ ) ‘dır.

– Profesyonel VPN SATIN ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

HideMyASS‘nin sağladığı tüm VPN Hesapları ; Sınırsız Bant Genişliği, Anonim Dinamik IP, Şifreli Bağlantı, Kapalı Port sorunu olmaksızın tamamen anonim olarak güvenli ve hızlı bağlantı sağlanmaktadır.

VPN’i niçin tercih edilmesi gerektiği de sitede şu şekilde yer almaktadır;

  • Hızlı ve Kolay Kurulum
  • Sınırsız Bant genişliği,
  • Kayıt yok,
  • Kapalı Port yok
  • Anonim Dinamik IP
  • OpenVPN 2048 bitlik blowfish ( bağlantı şifreleme protokolü)
  • Sağlam ve İstikrarı VPN Hizmeti
  • Hızlı ve Etkin Müşteri Destek Servisi

Canlı Destek Hattı da bulunan hidemyass.com , VPN Hesaplarını satın almak isteyen kullanıcılara Kredi kartı, Paypal, Payex, Ukash ve Payson gibi para transfer seçenekleri sunmaktadır.

Abonelik bedelini ödeyerek anonim bir VPN Hesabı açtıktan sonra VPN İstemciyi bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir. VPN İstemci yazılımını bilgisayarınıza indirdikten sonra kullandığınız işletim sistemine göre Linux, Mac ve Windows için farklı kurulum aşamaları söz konusu olup her işletim sistemi için gerekli olan kurulum açıklamaları hidemyass.com‘da bulunmaktadır.

Abonelik ücretini ödediğiniz VPN Hesabı ile -abonelik süreniz boyunca- dilediğiniz her yerden , dilediğiniz kadar internete erişim sağlayabilirsiniz.

Satın almadan önce denemek için buraya tıklayın.

VPN Kullanarak İnternette Gizlenmek

Virtual Private Network (VPN) yani Özel Sanal Ağ kullanarak, İnternet Servis Sağlayıcınızın denetimine girmeden ve kısıtlamalarına takılmadan özgürce internette gezebilir, geride hiç bir iz bırakmadan, yasaklı dahi olsa tüm internet sitelerine girebilir ve özgürce veri transferi gerçekleştirebilirsiniz.

Son günlerde gündeme gelen internet yasakları ile daha fazla talep gören VPN’ler bireysel veya kurumsal olarak internette özgürce çalışabilmenizi, sörf yapabilmenizi ve tüm verilere ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Herhangi bir internet servis sağlayıcısının kısıtlamalarından etkilenmeden internetin tüm nimetlerinden faydalanmanızı sağlayan VPN’ler ücret olarak da hemen hemen her bütçeye uygun olup VPN hesapların aylık abone bedeli ortalama 6 $ ‘dır. Söz konusu VPN hesapların ücretleri bant genişliğine ve abonelik süresine göre farklılık göstermektedir.

VPN Satın almak ve denemek için buraya tıklayın.
HideMyAss.com
Ancak ücretsiz kullanılabilecek VPN siteleri ve yazılımları da bulunmaktadır. Ücretli VPN hesaplar ile ücretsiz VPN siteleri ve VPN yazılımlarının en belirgin farkı bağlantı hızı olup, ücretsiz VPN siteleri ve yazılımları daha fazla kullanıcı tarafından tercih edildiği için çok az da olsa bağlantı hızı daha düşüktür. Ancak ücretsiz olarak VPN kullanmak demek çok yavaş internet bağlantısına maruz kalmak anlamına gelmemektedir. Özellikle ücretsiz VPN yazılımlarında bağlantı sağlanılan bölge değiştirilebilmekte ve farklı bağlantı hızları elde edilebilmektedir.

Ayrıca VPN’leri sadece bilgisayardan değil cep telefonu, cep bilgisayarı gibi internet erişimi sağlanabilen tüm mobil cihazlarınız ile de kullanabilirsiniz. Böylece nerede olursanız olun internette gizlice gezinebilirsiniz.

VPN teknolojisinin en büyük avantajlarından birisi de kurulan bağlantının anonim olması sebebiyle -kullandığınız bant genişliği ve bağlantı süresi haricinde- İnternet Servis Sağlayıcınız (ISP) tarafından kontrol edilememesidir. Dolayısıyla VPN ile yasaklı sitelere istediğiniz zaman istediğiniz kadar girebilirken İnternet Servis Sağlayıcınızın bunu tespit etmesi mümkün değildir. Yani VPN kullandığınızda internette gizlice dolaşabilirsiniz ve etkinliklerinizden İnternet Servis Sağlayıcınızın hiç bir şekilde haberi olmamaktadır. Bu şekilde bilgiye erişim ve mahremiyet hakkınızı korumuş olursunuz ve teknolojinin sağladığı avantajlardan, tüm dünyada ki internet kullanıcıları ile eşit şartlarda faydalanabilirsiniz.

– Tıklayın, VPN’i şimdi deneyin ve güvenli internetin tadını çıkarın!