Hidemyass VPN Mobil Kullanım için Hazır

Hidemyass VPN Nedir?

hidemyass-vpnHidemyass VPN, basit bir ifadeyle “Sanal Özel Ağ” anlamına gelmektedir. Bu terim, bilgisayarın internet üzerinde özel bir ağa bağlanmasını ve ağdaki diğer bilgisayarlarla sanki onların fiziksel bir parçasıymış gibi veri alışverişi yapmasını sağlayan bir teknoloji çözümüdür. Bu, genellikle uzak bilgisayarla şifreli bir bağlantı kurma suretiyle elde edilir ve tüm trafik bu bağlantı üzerinden “tünellenir”. VPN’ler birçok farklı amaçla kullanılmakla birlikte, “VPN hizmeti” genellikle tüm internet trafiğini yerel ISP’yi atlayarak “tünellemeye” yarayan VPN bağlantı sağlayıcısı anlamına gelir.

Dünyanın en popüler VPN hizmetini şimdi ücretsiz deneyiz, beğenirseniz profesyonel VPN hizmeti satın alabilirsiniz.

Hidemyass Mobil Platformlarda!

Diğer VPN servisleri aksine, hidemyass istediğiniz herhangi bir cihaz üzerinde çalışıyor. Internet özellikli televizyonlar ve oyun konsolları da dahil olmak üzere. Hatta aynı anda iki cihaz üzerinde kullanabilirsiniz.

iPhone VPN veya Android VPN Hizmeti

Güvenlik ve gizlilik tüm internet kullanıcıların dikkat ettiği bir konu olarak gündemimizdeki yerini koruyor. Bu bağlamda bilgisayarımızda kullandığımız VPN yazılımları bize internette  gizli sörf imkanı verirken mobil cihazların başında gelen ipad, iphone yada android tabanlı bir akıllı mobil cihazlarda da bu tarz kullanımlar yaygınlaşmaya başladı. Sizde mobil cihazlarınızda VPN kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Dünyanın en popüler VPN hizmeti sunan şirketlerinden olan  Privax LTD mobil platformlar içinde güvenli bir VPN alt yapısı sunuyor. Hidemyass markası ile hizmet veren  Privax LTD’nin mobil VPN hizmetini denemek için buraya tıklayın ve ücretsiz kullanın.

Dilerseniz profesyonel bir mobil VPN hizmeti satın alarak cep telefonunuzdan veya tabletinizden güvenli bir şekilde internette gezinebilirsiniz. Tıklayın, Hidemyass Mobil VPN ‘i ücretsiz deneyin. 

 

Ucuz VPN Satın Alın, İnternette Güvenli Sörf Yapın!

Öne çıkarılmış

VPN; İnternette gerçekleştirdiğiniz her harekette dijital izler bırakmadan, mahremiyetinizi koruyarak kısıtlama olmaksızın tüm internet sitelerine özgürce erişim sağlamanızı sağlayan bir alt yapıdır. Bu hizmeti alabileceğiniz güvenli VPN sağlayıcılara ihtiyacınız vardır. VPNnedir.org olarak Privax LTD’nin markası olan hidemyass‘ı tavsiye ediyoruz. Ücretsiz deneyip, 6.55$’dan başlayan fiyatlarla PRO VPN satın alabilirsiniz.

Şimdi ücretsiz denemek için tıklayın.

İnternette iz bırakmadan sörf yapmak, kişisel mahremiyeti korumak ve bilgiye kısıtlama olmaksızın sınırsız erişim sağlamak için tercih edilen VPN’ler son yıllarda internet sitelerinin çeşitli sebepler ile erişime kapatılması ile gündeme gelmişti. www.hidemyass.com ‘da internet kullanıcılarına yasaksız, hızlı ve üst düzey güvenlikli bir bağlantı ile internete erişim imkanı sağlayan dört farklı VPN hesabı ile hizmet vermektedir. Bunlar; – Ücretsiz Web VPN, 1 aylık VPN Hesabı ( abonelik ücreti 11.52$ ), 6 aylık VPN Hesabı ( abonelik ücreti % 27 indirimli olarak 49.99$) ve 1 Yıllık VPN Hesabı ( abonelik ücreti % 43 indirimli olarak 78.66$ ) ‘dır.

– Profesyonel VPN SATIN ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

HideMyASS‘nin sağladığı tüm VPN Hesapları ; Sınırsız Bant Genişliği, Anonim Dinamik IP, Şifreli Bağlantı, Kapalı Port sorunu olmaksızın tamamen anonim olarak güvenli ve hızlı bağlantı sağlanmaktadır.

VPN’i niçin tercih edilmesi gerektiği de sitede şu şekilde yer almaktadır;

  • Hızlı ve Kolay Kurulum
  • Sınırsız Bant genişliği,
  • Kayıt yok,
  • Kapalı Port yok
  • Anonim Dinamik IP
  • OpenVPN 2048 bitlik blowfish ( bağlantı şifreleme protokolü)
  • Sağlam ve İstikrarı VPN Hizmeti
  • Hızlı ve Etkin Müşteri Destek Servisi

Canlı Destek Hattı da bulunan hidemyass.com , VPN Hesaplarını satın almak isteyen kullanıcılara Kredi kartı, Paypal, Payex, Ukash ve Payson gibi para transfer seçenekleri sunmaktadır.

Abonelik bedelini ödeyerek anonim bir VPN Hesabı açtıktan sonra VPN İstemciyi bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir. VPN İstemci yazılımını bilgisayarınıza indirdikten sonra kullandığınız işletim sistemine göre Linux, Mac ve Windows için farklı kurulum aşamaları söz konusu olup her işletim sistemi için gerekli olan kurulum açıklamaları hidemyass.com‘da bulunmaktadır.

Abonelik ücretini ödediğiniz VPN Hesabı ile -abonelik süreniz boyunca- dilediğiniz her yerden , dilediğiniz kadar internete erişim sağlayabilirsiniz.

Satın almadan önce denemek için buraya tıklayın.