Ucuz VPN Satın Alın, İnternette Güvenli Sörf Yapın!

Öne çıkarılmış

VPN; İnternette gerçekleştirdiğiniz her harekette dijital izler bırakmadan, mahremiyetinizi koruyarak kısıtlama olmaksızın tüm internet sitelerine özgürce erişim sağlamanızı sağlayan bir alt yapıdır. Bu hizmeti alabileceğiniz güvenli VPN sağlayıcılara ihtiyacınız vardır. VPNnedir.org olarak Privax LTD’nin markası olan hidemyass‘ı tavsiye ediyoruz. Ücretsiz deneyip, 6.55$’dan başlayan fiyatlarla PRO VPN satın alabilirsiniz.

Şimdi ücretsiz denemek için tıklayın.

İnternette iz bırakmadan sörf yapmak, kişisel mahremiyeti korumak ve bilgiye kısıtlama olmaksızın sınırsız erişim sağlamak için tercih edilen VPN’ler son yıllarda internet sitelerinin çeşitli sebepler ile erişime kapatılması ile gündeme gelmişti. www.hidemyass.com ‘da internet kullanıcılarına yasaksız, hızlı ve üst düzey güvenlikli bir bağlantı ile internete erişim imkanı sağlayan dört farklı VPN hesabı ile hizmet vermektedir. Bunlar; – Ücretsiz Web VPN, 1 aylık VPN Hesabı ( abonelik ücreti 11.52$ ), 6 aylık VPN Hesabı ( abonelik ücreti % 27 indirimli olarak 49.99$) ve 1 Yıllık VPN Hesabı ( abonelik ücreti % 43 indirimli olarak 78.66$ ) ‘dır.

– Profesyonel VPN SATIN ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

HideMyASS‘nin sağladığı tüm VPN Hesapları ; Sınırsız Bant Genişliği, Anonim Dinamik IP, Şifreli Bağlantı, Kapalı Port sorunu olmaksızın tamamen anonim olarak güvenli ve hızlı bağlantı sağlanmaktadır.

VPN’i niçin tercih edilmesi gerektiği de sitede şu şekilde yer almaktadır;

 • Hızlı ve Kolay Kurulum
 • Sınırsız Bant genişliği,
 • Kayıt yok,
 • Kapalı Port yok
 • Anonim Dinamik IP
 • OpenVPN 2048 bitlik blowfish ( bağlantı şifreleme protokolü)
 • Sağlam ve İstikrarı VPN Hizmeti
 • Hızlı ve Etkin Müşteri Destek Servisi

Canlı Destek Hattı da bulunan hidemyass.com , VPN Hesaplarını satın almak isteyen kullanıcılara Kredi kartı, Paypal, Payex, Ukash ve Payson gibi para transfer seçenekleri sunmaktadır.

Abonelik bedelini ödeyerek anonim bir VPN Hesabı açtıktan sonra VPN İstemciyi bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir. VPN İstemci yazılımını bilgisayarınıza indirdikten sonra kullandığınız işletim sistemine göre Linux, Mac ve Windows için farklı kurulum aşamaları söz konusu olup her işletim sistemi için gerekli olan kurulum açıklamaları hidemyass.com‘da bulunmaktadır.

Abonelik ücretini ödediğiniz VPN Hesabı ile -abonelik süreniz boyunca- dilediğiniz her yerden , dilediğiniz kadar internete erişim sağlayabilirsiniz.

Satın almadan önce denemek için buraya tıklayın.

VPN Nedir? Virtual Private Network Teknolojisi Hakkında

Açılımı Virtual Private Network olan VPN teknolojisi, herkesin erişimine açık olan ortak ağı yani interneti kullanarak özel ağa bağlanarak güvenli veri transferi gerçekleştirme ve internette özgürce gezinme imkanı sunmaktadır.

Türkçeye Sanal Özel Ağ olarak çevrilen VPN ağları tünelleme protokolü kullanarak transferi gerçekleşen her data paketini şifrelediği için son derece güvenlidir. VPN ile veri transferi sırasında transferi gerçekleştirilecek data paketleri güvenli olmayan ve herkes tarafından kullanılan çalışma ağları üzerinden transfer edilmeden önce şifrelenmektedir. Ayrıca söz konusu transferin gerçekleştiği network ağları da şifrelenmektedir.

3. şahısların özel ağlara bağlanmasını engellemek için PPTP (Noktadan Noktaya Tünel Protokolü) , L2TP (Katman İki Tünel Protokolü), IPSEC (Ağ Katmanı Güvenliği Protokolü) gibi güvenlik protokolleri kullanılmaktadır. Çok düşük bir ihtimal olmakla birlikte söz konusu transferi sağlanan data paketleri 3. şahıslar tarafından ele geçirilse bile şifrelendiği için içeriğin görüntülenmesi ve kullanılması mümkün değildir.

– Ücretsiz Web VPN için tıklayın, deneyin.
HideMyAss.com
VPN sağladığı bu yüksek güvenliğin yanı sıra özel ağlara nazaran -özel ağ satın almak yerine kiralama imkanı sunduğu için- çok daha düşük maliyetli olan VPN ağları özel çalışma ağına ihtiyacı olan tüm kurum ve kuruluşların öncelikli tercihidir.

VPN ağları kullanım alanlarına göre Access VPN, İntranet Tabanlı VPN ve Extranet (İnternet) Tabanlı VPN olmak üzre üç çeşit olup Access VPN gerçek kişiler tarafından bireysel kullanım amacıyla tercih edilirken İntranet ve Extranet Tabanlı VPN ağlar tüzel kişiler ( şirketler, üniversiteler gibi kurum ve kuruluşlar) tarafından tercih edilmektedir.

VPN’in kullanım alanlarını daha net algılayabilmek için örneklendirmek gerekirse;

 • Evden ofis bilgisayarına bağlanarak çalışabilir, proje ve dosyalara göz atabilir, sanki fiziksel olarak ofisteymiş gibi çalışma imkanı sunmaktadır.
 • Bir firmanın şubeleri ile arasındaki iletişim ve denetimini sürdürebilmesi için farklı yerlerde ki şubelerin yüksek güvenlik protokolü altında firmaya bağlanmasını sağlamaktadır.
 • Hiç bir kısıtlama olmaksızın internet üzerinde ki tüm içeriğe ulaşma imkanı sağlamaktadır.

VPN ile kurulan bağlantının hızını bağlantının oluşturulduğu internet hattı belirlemekte olup yüksek hızlı internet bağlantısı – dijital abone hattı yani DSL gibi – kullanıldığında hızlı veri transferi yapılabilmektedir.

– En uygun fiyatlara PRO VPN almak için buraya tıklayın.